RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

Pošlete nám i VY recenzi jak jste spokojeni s naším Kolostrem!

Děkujeme všem našim věrným zákazníkům za zaslání svých zkušeností. 🙂

Jan Krajíček
Šumvald u Uničova, 49 let

zakaznik6

Kolostrum beru už více jak 7 let. Počáteční nedůvěra a „vysoká cena“ se jevily zpočátku jako nepřekonatelné překážky v užívání. Býval jsem často marod – chřipka, angína, mužská „rýmička“. Na jedné táborové akci, kdy jsem přijel už nachlazený a hrozil předčasný odjezd, jsem dostal několik tobolek Kolostra k překonání potíží. Tenkráte ještě v kombinaci s „osvědčeným“ paralenem. Do dvou dnů byly potíže pryč a mohl jsem pokračovat.

První balení Kolostra padlo do měsíce na spravení. Od té doby si kupuji pro sebe tak 2 balení ročně. Preventivně. Další 4-5 balení kupuji pro rodinu a známé, kteří se poučili z mých potíží.

Podávám rodičům 70+ i dětem známých při chronických potížích se zdravím; či po operaci… Při náznacích nachlazení si vezmu tabletu večer a do rána jsem fit. Při zanedbání náznaků a nástupu
rýmičky beru 2 ráno, 2 večer. Do dvou dnů jsem v pohodě za normálního provozu. Už neberu žádné paraleny a další chemii z lékárny. Žádná práceneschopnost kvůli chřipce…

Od té doby vážně nemarodím, pokud nepočítám pád ze stromu, ale v tom je Kolostrum nevinně.

Jan Randýsek
Ostrava 46 let

zakaznik1

Kolostrum jsem poprvé začal užívat v minulém roce. V lednu 2021 jsem prodělal Dost komplikovaný Covid- deltu a od té doby jsem se nemohl z této nemoci vzpamatovat. Stále únava, časté nachlazení, takové ty pocity, že člověk nikdy neví jak bude zítra. Chodil jsem k lékaři, úžíval antibiotika a můj stav byl stále stejný.

Na doporučení známého, jsem začal užívat Kozí kolostrum tablety. Nejprve jsem si koupil jedno balení to je 60 tablet. Moc jsem tomu nevěřil. Avšak opak byl pravdou a začalo se mi dařit lépe.

Na doporučení výrobce a prodejce Doktor Kolostrum, jsem si přikoupil další tři balení 3 jsem využíval najednou, protože mi poradili užívat Kolostrum 3 měsíce bez přerušení, aby se mi obranyschopnost zpravila.

To poslední balení mám v ledničce. Když cítím, že se o mně něco pokouší hned si vezmu tabletu a nachlazení zmizí. Tak firma Doktor Kolostrum získala klienta

Zbyněk Stibor
Vrbno pod Pradědem

 

zakaznik1

Závodně sportuji a běhám orientační závody. Závody máme po celý rok a bez ohledu na počasí.

Často prochladnu, promrznu nebo promoknu.

Díky kolostru se udržuji fit a nemám strach z nachlazení.

Anna Urbanová
Opava, 84 let

zakaznik2

Je mi 84 let a kolostrum užívám již 10 let. Od té doby nepoznám co je nachlazení, viróza, chřipka. Nikdy jsem nebyla moc nemocná, ale v každém roce pamatuji tyhle nemoci tak 3 – 4 krát. Někdy mi bylo vážně moc zle. Od doby kdy beru kolostrum jsem naprosto zdravá. Moc a moc doporučuji.

Kateřina Malá
Třinecko

 

zakaznik3

Máme kozí farmu a firmě Doktor Kolostrum dodáváme mlezivo. Jsme rádi, že Mlezivo pomáhá. Kozí výrobky jsou velmi zdravé, proto je doporučují i lékaři.

Kozí kolostrum tablety doporučujeme i známým, co k nám chodí nakupovat mléko a sýry.

Monika Coufalová
Ostrava

zakaznik5

My užíváme kozí kolostrum celá rodina, kozí výrobky jsou skvělé a zdravé

Moc doporučuji 🙂

Jiří Kosík
Opava, 41 let

zakaznik6

Jsem muzikant často koncertuji a potřebuji přípravek na to abych nebyl překvapen,že před koncertem přijde nějaké nachlazení. Beru kozí kolostrum již 5 let a nemám strach že mně nepříjemné viróza překvapí. Když cítím škrábání v krku, počáteční rýmu dám si kozí kolostrum a druhý den zdráv.Nemoc nepřijde. V lednici mám vždy jednu dózičku tablet a v případě potřeby i v noci jednu spolknu,pak ještě další den nebo dva dny 2-3 tablety preo jistotu a mám klid.

V rizikovém období  podzim, jaro užívám kolostrum 3 měsíce v kuse a pak už jen podle podřeby.

Doporučuji všem

Bohumil H.
Brno 

zakaznik1

My bereme kozí kolostrum – tablety, celá rodina. Skvělý přípravek.

Užíváme již několik let a naprostá spokojenost. A tablety jsou nejúčinějším kolostrem na trhu. Vřele doporučuji.

Vím. že známý ho bral i po chemoterapii a byl velmi spokojen.

Vlaďka Vykouřilová

 

zakaznik4

Než jsem se dověděla o Vašem kolostru, užívala jsem kolostrum z Fin Clubu, bylo pouze jedno balení, kde jsem necítila žádné účinky. Pak jsem začla odebírat a užívat Váš přípravek jako prevenci, a do týdne jsem cítila, více energie, dobrá nálada. V loni na jaře se mě pokoušela viróza, navýšila jsem Vaše kolostrum na 6 denně asi 2 dny, vše se upravilo a vrátila jsem se k užívání 1-2 tab/den.

Před Vánoci r.2021 jsem prošla zřejmě covidem /dle příznaků/ a po navýšení kolostra na 6 denně, k tomu koloidní stříbro + vit D a krásně tělo to zvládlo. čich a chuť se mě vrátila do 3 dnů. Z Vaším kolostrem mám velmi dobré zkušenosti, potvrzuji to i mí přátelé, kteří rovněž asi 1 rok užívají Vaše kolostrum na jaře a na podzim – stále se drží.


Chci se s Vámi podělit o novou zkušenost s Vaším Kolostrem. Od Vánoc 2021, kde jsem dávala větší dávky a pak přestala kolostrum brát. Cca před 3 týdny po probuzení ráno jsem neslyšela na pravé ucho, pocitovala jsem jako bych tam něco měla /vatu…/ plnost v uchu a taky problém s nosohltanem Dělala jsem různé ajurvédské očistné techniky nosu, úst atd. Byla jsem u lékařky ORL a nic nezjistila, vše v pořádku.

Stále ucpaná pravá nosní dírka.
Včera pozdě večer mě přišla informace, ha , kolostrum. Hned jsem si šla vzít 2 tabl a ráno se to začlo uvolnovat, přes nos, rýma, už jsem začla vysmrkávat a v uchu praskání a uvolnění. Opět na lačno jsem vzala 1 tabl.a začíná se hodně zlepšovat.

Tělo samo si vzpomnělo, že má informaci  že dostávalo kolostrum, potřebovalo oživit.

František Podešva
Velké Karlovice

zakaznik1

Kolostrum jsem nasadil loni v listopadu na doporučení souseda, který přešel od konkurence na vaše kolostrum pro jeho enterosolventní obal.

Každou zimu jsem proležel minimálně 14 dní. Od října jsem měl vleklé záněty. Účinky byly ihned zřetelné. Vše je pryč.

Po dlouhé době první zima bez antibiotik.

Děkuji. Stávám se věrným zákazníkem.

Jarmila Konečná
Praha, 65 let

zakaznik5

Jsem taková, že zkoumám vše co může pomoci posílit obranyschopnost, ta je základ zdraví a tak jsem vyzkoušela vše dostupné, různé vitamíny, houbičky a další potravinové doplňky.

Na doporučení známé, která již několik let bere kozí kolostrum jsem ho začala užívat. Nejprve to bylo kravské kolostrum, ale nedovedu říci, že by nějak pomohlo.

Potom jsem přešla na kozí kolostrum,nejprve tekuté od nějaké Francouzké firmy a také nic moc a pak jsem brala tobolky od Fin klubu, zde  bylo znát, že se mi obranyschopnost zlepšila..

Kamarádka na netu vyčetla, že se prodává i kozí kolostrum v tabletách, našla jsem si prodejce a začala brát tablety.

Hodně jsem četla a vím že se imunoglobuliny vstřebávají až v tenkém střevě.

Právě kolostrum v tabletách zaručuje, že se kolostrum dostane až do tenkého střeva beze ztrát.

Nyní již užívám tablety a je to 100%

Copyright © DoktorKolostrum s.r.o.

Obchodní podmínky naší společnosti naleznete zde

Powered by Stormcomp.cz